Розбивка саду

Для того, щоб Ваш сад грамотно розташовувався, і був зручним у догляді перед початком висадки дерев найкраще звернути увагу на планування саду.

Для початку визначте, які зони Вашого саду найбільш слабкі. Оцініть зручність доріжок, подивіться, чи є нерівності, чи немає сміття? Для того щоб не пропустити якийсь з пунктів складайте список.

Відзначайте місця придатні або  не придатні до для підсадки. Згодом Ви побачите, що перелік зазначених зон стане більш впорядкованим і  дозволить Вам вибудувати цілісну структуру саду.

Якщо Ви хочете мати, наприклад, декоративні чагарники, то найрозумніше вибрати сонячне або напівтінисте місце.

Тераса, або ж місце для відпочинку повинна розташовуватися в просторому внутрішньому дворику. Для Вашої зручності може бути встановлений навіс.

Сарай для інструментів і садового приладдя нехай буде поблизу від будинку.

Водойма - як елемент декору, розумно розташувати в півтіні, але не можна, щоб поруч знаходилися листопадні рослини.

Невеликі плодові дерева нехай будуть в сонячному місці

Газон і галявина вимагають велику кількість сонячного світла, в деяких випадках можливо злегка затемнений простір.

Для того щоб оцінити масштаби своїх задумів, намалюйте план на папері. Для того, щоб відповідав масштаб, використовуйте план ділянки.

Дуже важливо  проявляти терпіння і не висаджувати велику кількість дерев впритул один до одного. Ви тільки зробите собі ведмежу послугу, і через пару років будете змушені розсаджувати підрослі дерева.

Якщо у Вашому розпорядженні вже готовий сад, що не влаштовує Вас по дизайнерському рішенню або функціональності, відзначте на своєму плані, від яких деталей Ви хотіли б позбутися, а що розумніше було б залишити.

Враховуйте також природні умови. Важливо також купувати рослини і дерева у перевірених продавців для того, щоб уникнути неякісного товару.

Дивіться в майбутнє, пам'ятайте про ріст і швидкість розвитку рослин. Важливо також приділяти достатньо уваги догляду за вже посадженими рослинами. Розумно підходьте до вибору добрив. Намагайтеся мінімізувати вживання хімікатів.

Робіть потрібні процедури в потрібний час.

Визначте первинне призначення Вашого саду - це місце для вирощування урожаю або ж зона відпочинку?

Не слід переборщувати з видовими відмінностями культур, інакше сад буде виглядати безглуздо.

Це лише деякі поради, які Ви можете використовувати в розбивці саду. А компанія «Блісто» стане відмінним помічником в цій нелегкій справі.

Чому наша компанія?

Якість!

Гарантії на роботи і посадковий матеріал!

Розумні ціни!