Жовтень. Догляд за газоном

          У жовтні на підготовленому грунті проводять осінню закладку газону. Восени важливо розрахувати посів, з огляду на погодні умови таким чином, щоб висота травостою перед зимою становила близько 10 см. Існує і пізній передзимовий посів: насіння трав закладають в підготовлений грунт, злегка прокатують валиком з таким розрахунком, що вони вже не сходять в цьому році. В цьому випадку у вас є перевага побачити зелені сходи ранньою весною, відразу після танення снігу.

          З настанням жовтня саме час подумати про підготовку існуючого газону до зими. У цей період можливе внесення осінніх фосфорно-калійних добрив в якості підживлення. Ці поживні елементи стимулюють коренеутворення трав і зміцнюють клітинну тканину, підвищуючи зимостійкість і стійкість рослин до хвороб. Після чергової стрижки рівномірно розкидайте руками або внесіть за допомогою спеціальної сівалки ці добрива і проведіть полив.

          Якщо Ви використовуєте комплексне добриво, то в цьому випадку виберіть те, в якому частка азоту мінімальна. Не використовуйте комплексне весняне добриво восени. Азот стимулює утворення клітин рослин, відбувається активне зростання газонної трави і молоді пагони стають легко схильні до заморозків і згодом морозів.

         Для підтримки оптимального водно-повітряного режиму грунту вже сформованого газону рекомендується проводити прожарювання грунту. Ця обробка сприяє відводу води в більш глибокі шари грунту і запобігає вимокання газону внаслідок частих осінніх дощів. Прожарювання ділянки проводите в суху погоду на глибині - 10-25 см, використовуючи звичай садові вила.

          Восени в сиру погоду верхній шар збагачується вологою, що при настанні морозів іноді призводить до утворення притертою кірки, тобто шару льоду на поверхні ґрунту та до 10 см, в глибину. Це робить згубний вплив на кореневу систему рослин - в результаті вони погано переносять зиму. Щоб цього уникнути, проводите дренаж і аерацію верхнього шару грунту з метою відведення води в більш глибокі шари провітрювання.