Обрізка винограду

Вирощування винограду стало давньою традицією у багатьох садах. Садівники справді насолоджуються свіжим смаком домашнього винограду; однак робота по утриманню виноградної лози може бути досить клопіткою. Стояти перед масою заплутаної виноградної лози і думати, як її обрізати, може бути неприємним досвідом для будь якого садівника.

Подробнее

Вересень. Догляд за газоном

У цьому місяці стає прохолодніше, і з приходом осінніх дощів наступає оптимальний час для закладки нового або ремонту вже наявного газону. Якщо ж Ви виявили розріджені ділянки на газоні або вигорілі і зарослі бур'янами місця, або все той же кріт знову відвідав Вас, то тут необхідний підсів. Зробити це нескладно протягом другої половини дня. Підсів уражених ділянок слід проводити за наступною схемою:

Подробнее

Жовтень. Догляд за газоном

          У жовтні на підготовленому грунті проводять осінню закладку газону. Восени важливо розрахувати посів, з огляду на погодні умови таким чином, щоб висота травостою перед зимою становила близько 10 см. Існує і пізній передзимовий посів: насіння трав закладають в підготовлений грунт, злегка прокатують валиком з таким розрахунком, що вони вже не сходять в цьому році. В цьому випадку у вас є перевага побачити зелені сходи ранньою весною, відразу після танення снігу.

Подробнее

Листопад. Догляд за газоном

Важливе значення для зимівлі газону має остання стрижка. Провести її слід в кінці жовтня або початку листопада з тим розрахунком, щоб трава встигла відновитися і відрости на 2-3 см. Висота трави повинна бути не нижче 6-8 см. Занадто високий травостій схильний до вимерзання і випрівання, а надто короткий, слабкий і буде страждати через нестачу дихання - занадто мала листова поверхня поглинання кисню.

Подробнее