Японці і українці вірять, що сакура і вишня приносять достаток. А хто посадить сакуру або вишню - буде успішним і здоровим.

Можливо саме завдяки цьому повір'ю ми намагаємося оточити себе і своє житло зеленими насадженнями.

Пам'ятайте, як в Тараса Шевченка: "садок вишневий біля хати, хрущі над вишнями гудуть".

У наш час урбанізації людина намагається хоч на трохи забути про місто і на задоволення собі покопатися в землі, садячи квіти або дерева. А як же хочеться, щоб все зеленіло, буяло цвітінням і було впорядкованим! А часу і сил іноді зовсім не вистачає. Ось Ви замовили і Вам привезли машину "добрив". А яким же чином його розкидати, підживити рослини, посіяти травичку, коли ти з ранку до вечора на роботі, а до вихідних ще довго? Тут Вам на допомогу прийде «Блісто»!

«Блісто» - це не тільки клінінг. Це і озеленення, і допомога в саду або на городі, і висадка квітів, городини, посадка дерев, тобто будь-які роботи з садівництва та городництва. Ми і рослини посадимо, і доглянемо за ними, підгодуємо добривами і урожай зібрати допоможемо. А ще, якщо побажаєте, розіб'ємо грядки, засіємо газон, впорядкуємо присадибну ділянку, і навіть при необхідності з точки зору дизайнерських перебігу.

Для нас все це звичайна справа. Адже всім відомо, що земля занепокоєння любить, і ми допоможемо Вам подбати про неї.

 

Звертайтеся до «Блісто»!

Ландшафтний дизайн Київ

Всім людям властиво прикрашати житло, будь то квартира, дача або робочий офіс. Ландшафтний дизайн ділянки біля будинку - справа досить складна і відповідальна, адже це свого роду візитна картка вашої оселі, і якщо щось ви зробите не так, то це запам'ятається надовго. Тому краще звернутися за допомогою до професійних дизайнерів. Адже, благоустрій це така ж наука, як і багато інших, і щоб створити справді шедевр, яким будуть захоплюватися перехожі і сусіди, запросіть наших фахівців, ландшафтний дизайн дачі для яких - справа всього життя.

Озеленення ділянки

Дачні ділянки, які сьогодні використовуються більше для відпочинку, ніж для вирощування сільськогосподарських культур. Саме  тому ландшафтний дизайн (Київ) у вигляді облагородження земельної ділянки навколо будиночка, сьогодні досить популярний. З одного боку, ця послуга коштує відносно дорого, проте, з урахуванням використання всіх знань і технологій, довговічність і нескладне залицяння схиляють з кожним роком все більше бажаючих. Озеленення (Київ) завдяки використанню праці наших співробітників дозволить вам з гордістю відпочивати на своїй дачі. Крім того, якісно створений сад або квіткові клумби додадуть відпочинку атмосферу екзотичності. Ландшафтний дизайн дачі, розроблений нашими досвідченими працівниками, може бути як простим, скромним, але стильним, так і неймовірно складним, що охоплює кілька поверхів і досить велику площу. Озеленення ділянки безпосередньо залежить від вас. Якщо ви давно мріяли про це, і навіть приготували план розміщень рослин на своїй ділянці - ми будемо цьому тільки раді. Підкоригувавши згідно з правилами деякі моменти, ми створимо такий чудовий сад, що ви не захочете покидати його.

Індивідуальність і стиль

Кожен ландшафтний дизайн ділянки у нас розробляється, виходячи з вимог і умов, в яких він буде створюватися. Немає двох однакових проектів, кожен по-своєму особливий. Наша компанія, озеленення (Київ) для якої є першочерговим завданням, готова допомогти будь-якому охочому в оформленні ділянки або клумби для того, щоб навесні і влітку радувати око. Наші співробітники займаються озелененням не тільки дачних ділянок приватних осіб, а й співпрацюють з великими компаніями і невеликими фірмами. Озеленення ділянки, парку або садиби - нескладне і улюблене для нас заняття. А, як відомо, справи, зроблені з любов'ю, відрізняється відмінною якістю. До того ж приємні ціни на наші послуги вас приємно здивують. Звертайтеся до нас, і ми постараємося створити навколо вас рай, про який ви ніколи не забудете. Хочете жити в кольорах двадцяти сортів або мати сад з красивими високими деревами, які щорічно приносять соковиті, смачні плоди - будь ласка. Наші дизайнери готові на будь-які зусилля, щоб ви в результаті залишилися задоволені, адже найкраща нам реклама - це ваші рекомендації сусідам і перехожим. Адже вони напевно поцікавляться, як вам вдалося створити і підтримувати таку красу.

 Наші фахівці постійно поповнюють свої знання новими методами вирощування рослин і їх розведенням, а також проходять додаткові курси підвищення кваліфікації в галузі дизайну ділянок і озеленення. Завдяки цьому ми можемо вас запевнити, що, в який би час ви до нас не звернулися, вас чекатиме сучасне і оригінальне рішення саме для вас. Адже ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, за що вони нас і люблять.

Ціни на озеленення

ПОДГОТОВИТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ Очистка территории от сроительного мусора   грн
Выкорчевывание пней шт от 50
Вывоз мусора с загрузкой м3 от 100
Культивация на глубину 0,2 м 
-з дерном
-без дерна
-с добавлениям торфу ( без стоимости торфа)
м2 8
5
15
Съем дерна вручную м2 10
Первичное планирование площадки имеющеюся почвой в соответствии с планом м3 70
Перемещение почвы на расстояние до 20 м с загрузкой на тачку м3 70
Распределение почвы по поверхности вручную шаром до 20 см м2 от 10
Оброботка поверхности гербицидами без стоимости химикатов м2 2,5
ПОСАДОЧНЫЕ РАБОТЫ Посадка деревьев   грн
Посадка кустов шт

25%

Обрезка деревьев шт от 20
Обустройство цветников-клумб (без стоимости посадочного материала) м2 от 100
Обустройство цветников-клумб (без стоимости посадочного материала) м2 от 100
Обустройство партерных цветников, арабесок м2 от 200
Обустройство розариев м2 от 200
Обустройство альпийских горок (без стоимости посадочного материала) м2 от 200
Обустройство водоемов (без стоимости посадочного материала) м2 от 400
Обустройство ручья, водопада (без стоимости посадочного материала) м2 от 200
Обустройство дренажа м пог от 100
Удобрение м3 от 50
Мульчирование (без стоимости мульчи) м2 от 5

Ціни на газон

Обустройство газона методом посева ( с семенами и первым покосом) РОБОТЫ ПО ГАЗОНУ м2 от 25
Обустройство газона с использованием рулонного газона ( без стоимости рулонного газона) м2 от 20
Обустройство георешеток на сколнах с использованием георешеток ( без стоимости материала) м2 от 30
Установка бордюрной ленты м. пог. от 2
Стрижка газона 100 м2 от 100
Внесение минеральных удобрений (без стоимости минералов) м2 от 1
Вычесывание газона 100 м2 от 200
Аэрация газона 100 м2 от 200
Уничтожение сорняков гербицидами 100 м2 от 200
Уничтожение сорняков вручную 100 м2 от 300
Ремонт газона без стоимости семян 100 м2 от 50