Посівний газон

Посівний газон від 40 грн/м2

У загальну вартість робіт по влаштуванню посівного газону входять: 

  • робота;
  • вартість пестицидів;
  • вартість гербіцидів і добрив.

На перший погляд може здатися, що створення трав’янистого газону, не саме посильне завдання у досвідчених садівників, але одночасно цей процес вимагає  конкретного часу і терпіння.

Гортаючи садові каталоги, і дивлячись на яскраві фотографії ідеальних зелених галявин, абсолютна кожна людина котра любить сад, неодмінно бажає створити такі ж панорамні газони.

Саме тому потрібно озброїтися досвідченими порадами і алгоритмами  для того, щоб висіяти газон своєї мрії.

Для початку, перш, ніж Ви зважитеся створити посівний газон слід підібрати потрібну за складом суміш з насіння. Регулярний і дбайливий догляд є  головною складовою успіху.

Фахівці нашої фірми «Блісто», допоможуть Вам, мабуть, визначити види трав, підбираючи компоненти для певних кліматичних умов. Також важливо знати, що певний відсоток трав, абсолютно непридатний для зимових холодів. Тому Ваші весняні або ж осінні посіви, можуть просто загинути, чи не принісши належного результату.

Для того, щоб приступити до роботи по посівному газону, потрібно:

-Прибрати сміття,

-Очистити грунт від бур'янів,

-Викопати коріння,

-Перекопати вручну на двадцяти сантиметрову глибину або більше.

Також важливо розуміти, що можливо Ваш грунт не придатний для посівного газону, і слід попередньо вносити в неї садову землю, торф, пісок і інші допоміжні матеріали.

Потім ділянку необхідно полити і дати землі осісти. І через пару днів приступати до посіву газону.

Великий плюс, посівного газону в тому, що газон повністю вирощений Вашими зусиллями і  Ви зі стовідсотковою впевненістю можете сказати, що він не схильний до ураження шкідниками та хворобами.

Посівний газон- це багаторічна віддача, Ви не будете змушені щорічно купляти нову ділянку. Також як аргумент «за» можна висловити в підтримку висівання насіння в будь-яку пору року.

  

Виходячз вищесказаного, можна зробити висновок, що праця на початковому етапі, принесе Вам радість в найближчому майбутньому.

 

 

 

Звоните  или пишите в вайбер тел. 063-215-3676