Посадка дерев

 

Посадка дерев – 20-30 % від вартості дерева

в послугу входить:

- родюча земля (до 50 кг);

- добрива;

- вкорінювач.

Посадка дерев досить трудомісткий процес. Для того, щоб грамотно вибудувати свій сад, необхідно схематично позначити приблизний план майбутнього саду. Дерева можна закуповувати вже дорослі. Для того, щоб визначитися з видом дерева Вам потрібно знати, яка головна мета його посадки.

Існують кілька різних типів дерев:

- Починають, як правило, з маленьких саджанців,

- далі йдуть декоративні дерева,

- потім плодові,

- і наостанок великомірні.

Як ми бачимо, виходячи з назв, є дерева різних розмірів, функцій і цілей.

   Якщо Ви оформляєте естетичний куточок, то віддавайте перевагу саме декоративним деревам. Саме у них найбільша колірна гамма, палітра і структура листя.

   Або ж Ви більш прагматичні, і бажаєте отримувати користь від саду, то безумовно Ви повинні зупиняти свій вибір на плодових деревах.

Наші фахівці допоможуть Вам, впорається з таким важким завданням, як розміщення дерев в саду.

  Важливо розуміти, що коренева система буде розростатися і подумати, чи не торкнеться вона інших рослин чи комунікацій, чи зручно буде збирати плоди, з плодових дерев, чи не теплолюбні вони, і так далі.

Як ми можемо побачити, є безліч нюансів і підводних каменів при посадці дерев, але важливо усвідомити, що дерево садять не на один сезон, і також важливо знати, які саме дерева можуть вирощуватися в Вашому регіоні.

  Змінити його місце розташування, як правило, вірогідніше всього  буде неможливо. Тому, підійдіть до цього процесу з розумом і величезною відповідальністю. А ми зі свого боку гарантуємо Вам якісну допомогу у висадці, розміщенні і підборі продукту. Щиро Ваша команда «Блісто».