Обробка газонів від хворіб ТОВ «Блісто»

Добриво від хвороб для газону, захистить його від всіляких нападок шкідливих організмів і бактерій.

До переліку найбільш поширених хворіб варто віднести:

 • Снігова пліснява.

  Це захворювання характерно для холодного періоду і танення снігу. На газоні помітні плями круглої форми від сірого до рожевого кольору. Також пошкоджені рослини. Як же подолати недугу? Існує два виходи із ситуації, що склалася.

  Перший варіант агротехнічний: внесення добрив (наприклад, калійно-фосфорних), прочісування і аерація. Другий результат подій хімічний: обробка фундазолом (відомий також як Беноміл).
 • Борошниста роса. Для цього захворювання прийнятна навпаки тепла погода. При виявленні буде помітний пухкий, паутинний наліт білого відтінку, з плином часу білий модифікується в сірий.

Заходи боротьби:


Агротехнічні: все те ж підживлення, внесення різних добрив, в залежності від виду газону. Також рекомендується знизити кількість поливів.
Хімічний вид боротьби: обприскування наступними препаратами: Альто, Тилт преміум, Фолікур.

Наступна хвороба:

 • Іржа. Є цілий перелік видових відмінностей іржі (лінійна, стеблова, жовта, коронна та інші ...) Джерело збудника виступають бур'яни, (виснаження, втрата достатньої кількості вологи, порушення поверхневого листа). Мірою боротьби є також два способи. Агротехнічний: все те саме, внесення добрив, полив і іноді скошування. Хімічний рецепт лікування: той же, що і для борошнистої роси. Важливо розуміти, що хвороба, якщо така визначена, повинна лікуватися виключно фахівцем, якими ми, компанія «Блісто» і є. Для того, щоб запобігати хворобам проводьте всі садові роботи з регулярною постійністю, мінімізуйте фактори ризику при яких хвороба зможе проявитися і також не забувайте про добрива.

  Важливо знати, що хвороб дуже багато, але завжди при своєчасному зверненні до досвідчених  та професійних садівників, є гарантований шанс врятувати прогресування і поширення хвороби на газоні.

  Нехай Ваш газон, завжди залишається свіжим, здоровим і квітучим.