Вичісування газону

Існує безліч способів привести свій газон в ідеальний стан. На якому етапі Ви б не знаходилися, погодьтеся, що чистий газон - це практично половина успіху в створенні його зовнішнього вигляду.

Вичісування газону - це така процедура, по видаленню непотрібного,  скупчення сміття. Перш за все, при вичісування газону видаляється так званий повсть. Саме повсть - це гарантований надлишок мікроорганізмів і хвороб на ділянці.

 Для того, щоб ефективно зібрати максимальну кількість сміття використовуються віялові граблі і кручені граблі. Завдяки своїй структурі, вони не ламають нові, тільки що сформульовані пагони. Для того, щоб вичісування було якісним наша команда слідує таким принципом: ми проводимо вичісування спочатку уздовж газону, а потім впоперек. Ця техніка повторюється кілька разів, тому сам процес вельми в часі  витратний і трудомісткий. Саме через складність проведення таких робіт, ми приходимо на допомогу навіть в найскладніших випадках і організовуємо вичісування газону в найкоротші терміни і зі сто відсотковим результатом. Чекаємо Вас в компанії «Блісто».