Видалення бур'янів

Одна з першорядних завдань кожного будь то початківця або ж досвідченого садівника - видалення бур'янів.

Саме шкідливі рослини, руйнують і псують газон.

Для того, щоб бур'яни не взяли владу над Вашою зеленою ділянкою, Ви повинні систематично їх нейтралізувати.

 

Для того щоб розуміти звідки беруться бур'яни, важливо знати, що в грунті міститься велика кількість так званого бур'янового насіння, і саме грунт - першорядне джерело Ваших неприємних «бур'янових» гостей. Насіння подібного роду не обов'язково проявить себе миттєво, вони можуть перебувати в грунті досить таки великий проміжок часу, і лише за допомогою сприятливих умов прорости на світло.

Наступним, менш тотальним джерелом бур'янів, вважають різні добрива. Як приклад добрив візьмемо - гній. Для того, щоб добриво в якості гною не принесло Вам і Вашій ділянці зайвих турбот, гній обов'язково повинен пройти переробку за допомогою компостування.

І також найбільш рідкісним джерелом бур'янів служать такі природні фактори як: вітер і вода, свою роль грають до слова ще тварини і птахи.

Для того, щоб вжити заходів по боротьбі з шкідниками красивого і доглянутого ділянки, використовують такі методи:

  • Агротехнічні
  • Хімічні

Самим «топовим» методом по ліквідації бур'янів, вважають ручну прополку. Здійснюється цей метод, як правило, на невеликих земельних ділянках.

Фахівці, садівники, акцентують увагу на тому факті, що першу прополку газону слід проводити вже через кілька тижнів (2-3) після того, як Ви здійснили посів газону. Саме такий невеликий проміжок часу дає можливість видалення бур'янів, коріння яких не встигли закоренітися в землі і не набрали належної сили.

Якщо ж Ви помітили, що на Вашій земельній ділянці є багаторічні бур'яни, до числа таких можна віднести наступні рослини:

  • осот польовий, 
  • кульбаба лікарський,
  • жовтець їдкий,
  • подорожник великий

То такі бур'яни слід викопувати разом з коренем. На допомогу можна взяти ніж або ж вузький совок. Для того,  щоб позбутися від бур'янів важливо повністю нейтралізувати кореневу систему шкідливого рослини.

Як тільки ручна прополка буде завершена, пошкоджений грунт слід полити і утрамбувати.

Що стосується хімічного видалення бур'янів, то в даному випадку фахівці нашої компанії виблискуючи можуть запропонувати Вам кардинальні і ефективні препарати широкого спектра дії. Досвідчені садівники знають, що подібні речовини називаються - гербицидами. Важливо пам'ятати, що є безліч способів хімічного впливу, при якому Ваш газон залишиться в цілості тп безпеці, а впливу при обробці піддадуться лише шкідливі рослини.

 Якщо Ви зважилися на застосування хімічного видалення бур'янів, то вибирайте теплий безвітряний день, важливо також, щоб трава була сухою. Після обприскування слід кілька днів утриматися від покосу. Фахівці компанії «Блісто», що працюють не один рік завдяки постійній практиці прийшли до наступного висновку, що для того, щоб впоратися з бур'янами найчастіше досить одного обприскування, хоча в найбільш запущених і важких випадках, процедура може знадобитися повторна.

Виходячи з вищесказаного, робимо висновок, що видалення бур'янів, досить таки скрутне завдання, що вимагає безумовної вправності, умінь і знань. Тому звернувшись в нашу компанію, Ви автоматично позбавите себе від трудомістких, але дуже значущих робіт.