Обробка дерев від хвороб і шкідників

Саме компанія «Блісто», є провідним фахівцем  по догляду за Вашим садом. На жаль, іноді на царство здорових і плодових дерев нападають ворожі сили. Дерева піддаються атаці шкідниками, починають хворіти і висихають. Як зберегти здорове життя Вашому саду знають наші професіонали.

Ми із задоволенням надамо Вам послуги з кардинального і беззастережного захисту рослин. Наші співробітники проводять обприскування дерев, позбавляючи будь-які хвороби та будь-яких шкідників найменшого шансу на виживання.

Відомо, що найчастіше дерева страждають від грибних захворювань і величезної кількості комах.

 


 Слід розуміти, що починати боротьбу слід якомога раніше, при найменших сумнівах на рахунок наявності того чи іншого захворювання дерева варто негайно вживати рішучих заходів. Обробка дерев проводиться хімікатами. Важливо розуміти, що більшість  сумішей мають токсичні для людини властивості, тому не варто займатися «самолікуванням».

Якщо ж Ви наважуєтеся використовувати мінімальну кількість допомоги, то запам'ятайте наступну інформацію. Будь-яка обробка дерев повинна проводитися виключно в гарну погоду. Ви повинні повністю запобігти наявність вітру і дощів неба. Також важливо уважно слідувати прикладеним до препаратів обробки інструкцій, їх слід беззастережно виконувати і витримувати встановлені терміни.

Наша команда «Блісто» може запропонувати Вам як раньо весняне обприскування плодових дерев, так і літнє обприскування вже всього спектра Ваших садових «жителів».

Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію, телефонуйте за номерами:

(096) 625 05 68
Подаруйте Вашим деревах здоров'я і довголіття, зверніться до нас і ми Вам допоможемо в цьому!