Аерація газону

Повітря - один з найважливіших земних елементів. Саме, завдяки йому існують всі живі мікроорганізми. Тому з метою поліпшення життєвого стану газону, була розроблена така процедура як аерація.

Аерація, іншими словами провітрювання, допомагає газону отримати такі важливі компоненти як корисні речовини, воду і кисень. Саме аерація завдяки своїй багатофункціональності дозволяє всім важливим компонентам проникнути якомога глибше, опускаючись і проникаючи до витоків кореневої системи.

Безумовно, обробити велику ділянку, під силу не кожному садівникові. Саме для цих цілей команда фахівців працює з потрібними інструментами.

Слід знати, якщо газон знаходиться в хорошому стані, то наполегливо рекомендують провітрювати його не більше одного разу на рік. Цього проміжку часу буде достатньо для того, щоб газон виглядав належним чином. Що стосується тимчасового проміжку, то найрозумніше буде забезпечити повітрям газон пізньою весною.

Аерація газону буде недоречна влітку, оскільки саме цей час є найбільш палючим і жарким для газону.

Також вдалий час для аерації газону - вересень. Слід враховувати безліч додаткових чинників при аерації газону.

Якщо Ви активно відпочиваєте на газоні, то газон з часом буде ущільнюватися, тому проводити аерацію потрібно частіше.

Якщо на газоні виявляються соломинки, то також доцільно збільшити кількість аерації.

Що стосується способів аерації газону, то їх буває два види:

  • Проколювання грунту
  • Наколювання грунту

Проколювання проводиться ранньою осінню на глибині не менше восьми сантиметрів, або іншими словами на глибину утопленого шару грунту.

Метод проколювання  є дуже трудомісткою роботою, він проводитися, як правило в тих місцях, де є застояна вода. Такі ситуації виникають в результаті минулих дощів. Наші фахівці використовують пристосування з суцільними зубами (для цього підходять садові вила).

Наколювання ж корисно виключно поверхневе. Для того, щоб домогтися бажаного результату використовують аератори двох модифікацій:

  • з ріжучими пластинами
  • з суцільними зубами.

 

Якщо Ви помітили, що ґрунт повільно вбирає воду, це перша причина, щоб провести наколювання.

Команда «Блісто»  з радістю допоможе Вашому газону в стислі терміни, провести реанімаційні роботи, в тому числі і потрібну аерацію. Результат не змусить себе чекати. Звертайтеся.

Ось так виглядають борозни після проходження аератором, вони дають можливість більш інтенсивно насичувати коріння киснем, в результаті чого коренева система швидше розвивається і утворює міцний однорідний покрив.