Підживлення газону

Підживлення  газону - одна з основних операцій по догляду за газоном, яка є необхідною для забезпечення здорового та красивого газону.

Для забезпечення насиченого смарагдового кольору, густого покриву та стійкого імунітету дуже важливо регулярно та своєчасно  здійснювати підживлення газону, оскільки при відсутності систематичного внесення добрив, газон гірше переносить несприятливі фактори, стає рідким, світлим і досить легко пошкоджується грибковими хворобами.

Добрива повинні містити основні елементи для живлення:

  • Азот, для росту та насиченого забарвлення зеленого покриву
  • Фосфор, для зміцнення і відновлення кореневої системи,
  • Калій, для підвищення стійкості газонів.

Перше підживлення здійснюють навесні, використовуючи високоазотні добрива, які дають поштовх в ріст. Внесення рекомендовано проводити за допомогою розсівачів для добрив, оскільки вони забезпечать більш рівномірний розподіл добрив, в свою чергу рівний колір, якого часто тяжко досягти при ручному внесенні.

Також необхідно вносити рекомендовану кількість добрив, оскільки при недостатній кількості не буде потрібного результату, а при перевищенні кількості можна спалити газон.

Також не варто забувати про осіннє підживлення, яке здійснюється добривами калійно-фосфорними добривами, з мінімальною кількістю азоту, щоб підготувати газон до зимівлі, зміцнити кореневу систему та забезпечити стійкість до несприятливих факторів.

Існує багато різних компаній, які  випускають добрива для газону, але садівники всіх рангів: від  готових початківців до професіоналів, рекомендують радитися з фахівцем. Саме такі люди працюють в команді «Блісто», які допоможуть Вашому  газону отримати добрива для швидкого зростання, яскравого забарвлення і довголіття.

Наша компанія використовує тільки кращу продукцію добрив для газону європейських виробників - "COMPO".

Понад півстоліття продукція німецької компанії COMPO присутня   на європейському ринку. Заводи компанії (профіль: виробництво грунту і добрив) розташовані по всьому континенту: Німеччина, Італія, Франція, Бельгія, Греція.

 Продукція COMPO лідирує в Європі за рівнем попиту і продажів, а в Україні мінеральні добрива COMPO вважаються кращими серед подібних пропозицій конкурентів.

Якісно і рівномірно допомагає розсіяти добриво: Сівалка-розкидач добрив «EarthWay» на пневматичних колесах (виробництво США).

Розкидувач добрив EARTHWAY із запатентованою системою розкидання і точна коробка передач забезпечить рівномірний розподіл всіх сипучих матеріалів з професійними результатами.

Просте ручне управління швидко забезпечує контроль за витратою сипучих речовин.