Відомо,  для того, щоб пожинати плоди, необхідно докласти чималих зусиль. Так і для хорошого газону, вкрай важливо вірне і правильне укладання. Проводиться укладання газону, виключно після такої процедури, як підготовка. Грунт, необхідно всіляко звільнити від сміття, покращити її склад, додавши торф, пісок і родючю землю. Для кожного виду ґрунту, буде використовуватися різні компонентні поєднання і пропорції. Для того, щоб визначити відсутні компоненти, потрібно проконсультуватися з фахівцем. Такі професіонали працюють в компанії «Блісто».

Також грунт повинен бути максимально рівним  та по можливості ущільненим. Розгортати газон слід в шаховому порядку. Також при цьому процесі не розтягуючи пласти. Дернини важливо щільно прикріплювати один до одного.

Що стосується стикування країв, то їх потрібно накладати горочкой, для того, щоб після прокатування катком, не залишалося вільних, незаповнених проміжків.

Якщо ж проміжки будуть виявлені необхідно вставити маленький, відрізаний заздалегідь шматок.

Наші фахівці рекомендують проводити роботи на дошці, щоб уникнути продавлювання або ж деформації. Пластини за правилами укладати потрібно тільки по прямій лінії. Краї можна зігнути, за довільним згином.

Дуже важливо засипати краї газону, для того, щоб він незасох.

Після процедури розміщення, газон прокочується, і поливається (рясно), а потім протягом двох тижнів газон стає готовим до експлуатації.

 Цікаво знати, що в ідеалі Ваш газон повинен бути не менше 4-5 сантиметрів завдовжки. Відзначимо, що подальше регулярне скошування дозволить Вам отримати газон зі здоровою дерниною і знизить ризик прояву бур'янів.

Тому сподіваємося, що Ваші сили не пропадуть даремно і Ви насолодитеся газоном з правильним укладанням і рівномірної зеленої поверхнею. Ваша команда «Блісто» !