Догляд за газоном

Догляд за газоном. Вичісування. Аерація. Підживлення і Обробка газону від хвороб.

Ви мріяли, щоб за Вашим вікном розкинувся газон, в кращих традиціях американських фільмів? Зелений, акуратний і яскравий, соковитий ... Компанія «Блісто» допоможе втілити Вашу мрію в реальність. Створити зелений острівець не важко, потрібно лише знати, основні правила та рекомендації.

 До основних робіт, спрямованих на створення газону Вашої мрії можна віднести наступні пункти:

  • підживлення;

  • обробка газону від хвороб;

  • аерація;

  • вичісування.

Насамперед, потрібно подумати, про своєчасний полив на  газоні. Догляд за газоном, передбачає, що доступ вологи та повітря повинен бути безперебійним і регулярним. Якщо Ви проживаєте, в умовах підвищеного відсотка випадання опадів, то можна не турбуватися. Але, на жаль, погода, явище непередбачуване, саме тому доступ повітря та вологи досягається, за рахунок аерації газону.

 Завдяки такому пристосуванню, як аератор (можливі ручні і механічні варіації), поживні речовини доходять безпосередньо до кореневої системи.

 

 

Аерація здійснюється шляхом дренажу землі. Аерація - це найважливіший крок до провітрювання і розпушення грунту.

Досвідчені садівники знають, що аерація, може проводитися в різних цільових параметрах. У жарку пору, аерація покликана доставити кисень в посушливі ділянки землі і полегшення функції поливу. У дощовий же проміжок часу, аерація покликана запобігти загнивання земляного покриву. Також аерація буде доречна, коли необхідно потрапляння добрив на землю.

 Забезпечить доступ повітря, до землі допоможе і такий прийом як, вичісування газону. Наші фахівці рекомендують вичісувати газон, як молодий, так і старий. Вичісування газону, як відзначають професіонали в сфері садового мистецтва, видалить відмерлі траву, опале листя, бур'яни і утворився мох. Цей захід, захистить Ваш газон, від численних хвороб і дасть можливість рости заново. Наші фахівці виблискуючи, одностайно заявляють, що вичісування газону має проводитися навесні та восени, для досягнення найкращого результату, доглянутого газону і його швидкого зростання.

 Обробка газону від хвороб, має бути як профілактичною, так і цілеспрямованою. Газон-це живий організм, який потребує дбайливого ставлення та догляду. Якщо Ви помітили, що Ваш газон ослаблений, уражений різними мікроорганізмами, бактеріями і мікробами, то Ви негайно зобов'язані зробити його лікування. Догляд за хворими газонами бажано здійснювати за допомогою професійних садівників, якими співробітники «Блісто» і є.

 Запам'ятайте, при первинних ознаках захворювання: пожовтіння трави, в'янення і т.д. слід, з'ясувати причину і негайно усунути збудник хвороби. Для того, щоб обробити газон від хвороб, використовують як правило речовини хімічного походження.

 Завершальним етапом, для лікування ослабленого газону є підживлення.

Підживлення газону рятує нестабільні ділянки, яким не вистачає сил для росту. Підживлення газону запобігає швидкому витоптування свіжих газонів, додає сили новоствореним ділянкам. Виснажений газон, який не отримує необхідного енергетичного, водного або ж поживного балансу, завдяки підгодівлі поповнює втрачений баланс. Трава стає яскраво вираженою колірної забарвлення, позбавляється від незначних лисин і міцніє.

 Догляд за газоном - заняття клопітке, і вимагає витримки і терпіння. Але якщо Ви хочете отримати гарний газон і догляд за ним, а також заощадити власний, дорогоцінний час, то наша компанія «Блісто», впорається з поставленим завданням і з радістю прийде Вам на допомогу.