Догляд за газоном
Коли створено ідеальний газон виникає наступне питання. Як зробити так, щоб він виглядав так завжди і не втрачав свого привабливого вигляду? Потрібно просто дотримувась простих кроків і регулярних процедур догляду
Регулярне косіння газону. Косити газон принаймні раз на тиждень влітку і раз на два тижні навесні, осені. Регулярне косіння сприяє наростанню кореневої маси, що допоможе заповнити прогалини та заблокувати бур’яни.
Влітку потрібно піднімати висоту стрижки газонокосарки, щоб залишити газон вищим, оскільки це зменшить його схильність до побуріння в суху погоду. Тримайте газонокосарку в належному стані, а леза – гострими.
Регулярний полив. Завжди потрібно поливати газон, але не переливати, оскільки це може призвести до того, що він неглибоко укорінюється і погано приживається.
Боротьба з бур’янами та мохом. Подорожники та кульбаби мають широкі плоскі листи, а мох швидко розповсюджується, вони можуть задушити великі площі газону та різко знизити декоративність покриття. Тому потрібно вчасно видаляти та боротись з ними.
Обробка газонів. Часто газони можуть уражуватись хворобами, які псують зовнішній вигляд та суттєво ослаблюють газон, тому потрібно вчасно проводити обробку від хвороб.
Окантовка газону. Зберігаючи окантовку країв, ваш газон виглядатиме акуратно та охайно. Окантовка газону – це завершальний штрих акуратного підстриженого газону. Використовуйте ножиці з довгою рукояткою, щоб було видно краї вашого газону. Там, де газон вріс у бордюр, використовуйте лопату, щоб змінити його форму.
Підживлення газону. Щоб газон виглядав добре, його потрібно регулярно підживлювати комплексним добривами відповідно до сезону. Якщо велика площу газону, то використовується розкидач добрив.