Рулонний газон

Продаж рулонного газону від 65 грн/м2!!!

Укладка рулонного газону 30 грн/м2

Газон - одна з найголовніших складових доглянутого саду. Це важлива незамінна частина насаджень. Газон виробляє неймовірну кількість кисню. Газон - це Ваша гарантія від розмиву грунтового покриву. Що ж робити, коли така важлива частина саду, відсутня в Вашому арсеналі?

Для того щоб стати володарем доглянутого газону, вже не потрібно робити великих зусиль. Завдяки сучасним технологіям в сфері садових послуг, газон може бути куплений у вигляді рулону.

Рулонний газон, це відмінна альтернатива для тих, хто бажає використовувати його вже через кілька тижнів.
Рулонний газон відмінно гармонує з навколишнім ландшафтом, оскільки його текстура рівномірна по густоті, і за колірною гамою.
Саме рулонні газони - як відомо, досить невибагливі в поливі і особливих добривах.
Фахівці, що займаються розробкою рулонних газонів, відзначають, що полив в перший тиждень повинен проводитися щодня, як якась акліматизація для насадження. Потім достатньо буде приділяти поливу один день на тиждень.

Рулонний газон - був розроблений за певною технологією. Завдяки натуральним дерновим покривом, газон вирощується з багаторічних злаків, які дозволяють, цей самий покрив зрізати.
Після зрізу газон можна перевозити на іншу ділянку, і створювати газони на буквально «порожньому» місці.
Рулонний газон - це не тільки можливість привнести корисний кисень в свій будинок, але і гарантія суспільної користі. Рулонний газон, це унікальна можливість створити швидкий «пожежний» бар'єр ». Наявність газону, підвищує вартість нерухомості і гармонізує навколишній світ.
При замовленні рулонного газону в компанії виблискуючи Ви отримуєте високу якість, за розумною ціною.
Для того щоб визначити необхідну кількість рулонних газонів, необхідно заміряти площу ділянки вільного для насаджень.
Також наша компанія, допоможе Вам правильно укласти і розумно розташувати куплений газон.

Звоните  или пишите в вайбер тел. 063-215-3676